Berrystop – see on marjakaupluste võrgustik Tallinnas ja lähiümbruses, mis pakub parima kvaliteediga marju hoolikalt valitud kasvatajatelt üle terve Euroopa.
Me alustasime marjamaailmaga tutvumist aastal 2006 ja pole seni veel tüdinenud endale peensuste selgeks tegemisel. Aastal 2021 avasime e-poe, et jõuda rohkemate klientideni.

Haara mõnus suutäis meie e-poest või astu läbi meie müügikohast!

BerryStopi põhitooted

Maasikas

Kõrge C-vitamiini sisaldusega imemaitsev mari. Suurepärane vahepala! Maasikad on madala kalorisisaldusega, seega sobivad suurepäraselt kiireks vahepalaks, 100g sisaldab vaid 44 Kcal. Lisaks imeline maitseelamus! Vaid 200g maasikaid sisaldab inimese päevase C-vitamiini vajaduse.

Müügiperiood 1.veebruar – 31.august

Vaarikas

Vaarikas on madala kalorisisaldusega – kõigest 34kcal/100g. Vaarikas aitab külmetushaiguste vastu, tugevdab immuunsust ja aitab depressiooni vastu võitlemisel! Lisaks sellele ka ergutab maitsemeeli.

Müügiperiood 1.veebruar – 31.august

Mustikas

Mustikas – tõeline tervis! Mustikatel on palju kasulikke omadusi – aitavad alandada vererõhku, noorendavad nahka, tugevdavaid luid, parandavad silmanägemist, ennetavad vähki. See on vaid lühike ülevaade mustikate kasulikkudest omadustest. Mustikate energiasisaldus on 65kcal/100g.

Müügiperiood 1.veebruar – 31.august

Hernes

Hernes – Suvel vanaema juurde maale minnes oli esimene käik hernepõllule värskeid herneid sööma? Meie herned on täpselt sama maitsega! Hernes sisaldab palju valku, aitab hoida veresuhkurt kontrolli all ja nendes sisalduvad kiudained soodustavad seedimist! Herne energiasisaldus 75kcal/100g.

Müügiperiood 1.veebruar – 31.august

Arbuus

Oled väsinud maitsetutest arbuusi imitatsioonidest? Meie juurest saad parima maitse ja kvaliteediga arbuusi! Arbuusi kasulikke omadusi võibki üleslugema jääda! See on kasulik seedimisele, nahale, juustele. Ta on vähki ennetav ja põletikuvastaste omadustega. Arbuus on madala energiasisaldusega 37 kcal/100g.

Müügiperiood ~10.aprill – 31.august

Murel

Murelid on looduslik valuvaigisti, aitavad õhtul paremini uinuda ja tänu suurele kaaliumisisaldusele aitavad ka vererõhu probleemide korral ja soodustavad seedimist. Murel on imelise magus-hapu maitsega. Mureli energiasisaldus 50kcal/100g. 

Müügiperiood ~10.mai – 31.august

Product has been added to your cart